Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Plany treningowe

Nawigacja: Home / Trening / Plany treningowe

Do sprawy przygotowania podchodzimy profesjonalnie stawiając na bezpośredni kontakt z zawodnikiem, ponieważ tylko wtedy możemy mieć realny wkład w efekty prowadzonego treningu. Cieszymy się wspólnie z zawodnikiem jego sukcesami ale również bierzemy odpowiedzialnośc za podjęte decyzje - gwarantujemy efekty przy odpowiednim zaangażowaniu i konsekwentnej i systematycznej wspólnej pracy.

Do tego niezbędne jest przesyłanie informacji zwrotnej o tym, ile czasu możesz przeznaczyć na trening w kolejnym tygodniu oraz za każdym razem uprzedzanie o koniecznych przerwach w treningach (np. wyjazd służbowy) aby można było uwzględnić to w przygotowywanym planie treningowym. Bardzo ważny jest codzienny kontakt co umożliwia szybką reakcję na zachodzące zmiany lub niepokojące sygnały organizmu. 

Naszym zadaniem jest wydobyć maksimum możliwości z każdego z Was dlatego bez względu na to czy ściganie jest całym Twoim życiem i możesz przeznaczyć na to 20-30h w tygodniu czy może zbudowałeś dom, masz rodzinę, zasadziłeś drzewo i spłacasz kredyt we frankach szwajcarskich mając jedynie 5-7h do dyspozycji na realizację swoich marzeń - zrobimy wszystko, aby wykorzystać Twój czas najefektywniej jak to możliwe.

Tak więc jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co zrobić - po prostu skontaktuj sie z nami ... W naszej pracy nie stosujemy żadnych umów w formie pisemnej, nie określamy jaki czas musisz być z nami związany - Twoje wyniki będą wyznacznikiem jakości. 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org