Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Trening

Nawigacja: Home / Trening

Nalezy pamiętać, że trening to nie jest proces przeprowadzany w warunkach laboratoryjnych a codzienna cięzka praca nad własnym organizmem. Ponieważ każdy organizm jest inny istnieje potrzeba indywidualnego traktowania każdego zawodnika i dokładnego poznania jego reakcji na dany bodziec treningowy co powoduje, że na początku współpracy jest to bardziej metoda prób i czasami błędów jednak efekt końcowy jest zawsze wynikiem wyciągnięcia odpowiednich wniosków i stałego dążenia do perfekcji. To właśnie jest praktyczne podejście do szkolenia - wygodnie jest bowiem stosować to co już sprawdzone, podsyłać komputerowe schematy itp. ale wyzwaniem jest szukanie nowych rozwązań poprzez prowadzenie ciągłych doświadczeń na własnych organizmach. Trzeba również pamiętać, iż niewiele na zawodach pomoże Tobie wypasiony dzienniczek treningowy online, jeśli program nie będzie uwzględniał aktualnych możliwości czasowych i fizycznych danego sportowca, który w każdej chwili możesz skorygować w razie potrzeby.
A kto nie poczuje bólu w nogach i smaku krwi z płuc w ustach (jak mówił Jens Voight) nie wie, co znaczy ciężki trening i danie z siebie wszystkiego na zawodach ... tym samym nie jest w stanie zrozumieć zawodnika walczącego o życiowe wyniki na najwyższym poziomie.

Ze swojej strony gwarantujemy dokładną analizę każdego treningu dzięki oprogramowaniu TrainingPeaks WKO 3.0 - najnowsze i najdoskonalsze narzędzie do pracy jakie istnieje na rynku. 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org