Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Zakres i cennik

Nawigacja: Home / Dietetyka / Zakres i cennik

Jak wygląda przygotowany przeze nas program dietetyczny?

 

Zanim opracujmy dla Ciebie dokładny program dietetyczny, bardzo dokładnie przeanalizujemy wszystkie szczegóły związane z Twoim aktualnym sposobem żywienia. Opracowany materiał będzie zawierał:

 

-    szczegółowy wydruk analizy masy, składu ciała, potrzeb i wydatków kalorycznych, realnie wyznaczone cele oraz wszystkie niezbędne do tego objaśnienia opracowane w formie pisemnej i graficznej

 

-   szczegółową analizę i ocenę dotychczasowego sposobu żywienia. Ujęcie tabelaryczne wszystkich braków i nieprawidłowości w diecie. Oceniamy między innymi: podaż kalorii, białek, węglowodanów i tłuszczów, badam podaż kwasów tłuszczowych i wzajemne proporcje między nimi, oceniam spożycie wszystkich najważniejszych witamin i minerałów oraz inne.

 

-   dokładny opis tekstowy wszystkich nieprawidłowości i błędów żywieniowych jakie zostały popełnione w Twojej diecie, ich powiązanie ze stanem zdrowia oraz budową ciała

 

Po opracowaniu szczegółowego raportu na temat Twojego dotychczasowego sposobu żywienia się  przystępujemy do przygotowania drugiej części programu, który obejmuje stworzenie dokładnego planu żywienia z możliwością uwzględnienia precyzyjnie dobranych środków wspomagających, których stosowanie jest ściśle skonfigurowane z dietą, budową ciała i stawianymi priorytetami treningowymi. Część praktyczna programu obejmuje:

 

Szczegółowy plan żywieniowy zawierający dokładne wyszczególnienie produktów żywnościowych w diecie, ich wartości gramowe i przeliczniki żywieniowe. Dieta jest ściśle konsultowana z Tobą i uwzględnia:

    - dotychczasowe braki odżywcze w diecie, zdiagnozowane na podstawie raportu badawczego

 

    - budowę ciała, etap przygotowań, cele treningowe

 

    - stan zdrowia i wyniki badań laboratoryjnych

 

    - indywidualne gusty żywieniowe

 

    Ściśle dopasowany plan suplementacyjny, z podziałem przyjmowania preparatów w dni treningowe i wolne, którego celem jest poprawa składu wartości energetyczno-odżywczej diety, jak również trenowanych cech sprawności sportowej.

W celu omówienia wszelki potrzeb i możliwości zapraszamy do kontaktu i indywidualnego ustalenia szczegółów współpracy.

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org