w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Triathlon, MTB i szosa ...

Nawigacja: Home / Aktualności / Triathlon, MTB i szosa ...

Miniony weekend obfitował w wiele wydarzeń sportowych, w których brali udział nasi zawodnicy i podopieczni.
W piątek z Budapesztu ruszył Visegrad Bicycle Race, szosowy wyścig prowadzący z Węgier, przez Słowację, Czechy do Polski - w sumie 533 km. W tym morderczym maratonie 25 miejsce zajął Łukasz Szumiec z czasem 16:47:01.
Poniedziałek to popisowa jazda Sebastiana Szraucnera w niemieckich zawodach BERGAMONT Mountainbike HessenCup.2013. Wyścig w formule Cross Country obfitował w wiele ekscytujących akcji, jednakże swą wysoką formę potwierdził nasz podopieczny, "wkładając" drugiemu na mecie prawie 3 minuty (wyniki).

Niedziela to Powerade Volvo MTB Marathon - Złoty Stok. Pierwsza górska impreza serii została rozegrana w wybornych warunkach pogodowych, na typowej trasie dostosowanej dla potrzeb prawdziwych kolarzy MTB. Na dystansie Mega, 4 miejsce w kat. M3 zajął startujący trener - Michał Bogdziewicz (10 open), 36 w tej samej kategorii był Daniel Olszewski, 20 w kat. M4 - Tomasz Adryan, 81 w M3 - Tomasz Rochna. Na dystansie Mini drugie miejsce Open wywalczyła Anna Olszewska (wyniki).

Niedziela to wreszcie pierwszy start naszych triathlonistów. Dobrze przepracowana zima poskutkowała najwyższymi lokatami w Elemental Triathlon Olsztyn.

Na dystansie olimpijskim (1,5 km pływanie, 40 km jazda na rowerze, 10 km bieg) pierwszy linię mety w kat. M40 minął Marcin Konieczny, w kat. M35 tryumfował Marcin Waniewski! (wyniki)