Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Obóz przygotowawczy

Nawigacja: Home / Aktualności / Obóz przygotowawczy


Calpe - kolejne zgrupowanie w hiszpańskiej miejscowości dobiegło końca. 39 osób, które w tym roku pojawiło się z nami nad brzegiem Morza Śródziemnego realizowało szereg zróżnicowanych planów treningowych. Tym razem ćwiczyli z nami zawodnicy przygotowujący się do wyścigów szosowych, zawodów MTB oraz triathlonów.Zróżnicowany teren, dobra lub bardzo dobra pogoda umożliwiały ćwiczenia na każdym poziomie wytrenowania, niezależnie od etapu przygotowań do sezonu.Ten rejon Półwyspu Iberyjskiego daje pełen komfort realizacji mikro i makro cykli treningowych, a połączenie tego z wybornymi warunkami panującymi w miejscu zakwaterowania, odpowiednim wyżywieniem i zapleczem oferowanym przez Hotel Diamante Beach ... nic tylko training&eat&rest ;)

Jako trenerzy BikeAcademy ... robimy swoje - dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Umiejętne zaprogramowanie obciążeń, czasu treningu oraz odpoczynku musi przynieść tylko oczekiwane efekty. Istotą treningu nie jest "zajeżdżanie" organizmu zaliczając kolejne kilometry, ważnym, a może najważniejszym aspektem staje się jakość i forma ćwiczeń.Podczas pobytu na wielodniowych obozach przygotowawczych jesteśmy w stanie na bieżąco reagować na wszelkie "akcje" organizmów zawodników - stosując odpowiednie bodźce ustrzec się błędów związanych z objętością i intensywnością każdej jednostki treningowej. Sporty wytrzymałościowe oprócz odpowiedniego przygotowania wydolnościowego to także motoryka i technika. Sprawność ruchowa wymaga stałego doskonalenia, wprawne oko trenera zauważy uchybienia ... na to też zwracamy uwagę, wskazując właściwe ruchy, pozycje itp.Do tego wszystkiego wspieramy się nowymi technologiami, bazujemy na urządzeniach i odpowiednich programach umożliwiających szczegółową weryfikację każdej minuty ćwiczeń, każdego przebytego kilometra. Wiedza poparta nowoczesną analizą "idą" i muszą "iść" w parze. Z tego korzysta cały sportowy świat, nie zostajemy w tyle, staramy się zaoferować usługi na wysokim poziomie i dostosowując wszelkie parametry indywidualnie do potrzeb każdego zainteresowanego współpracą z nami zawodnika.Zakończyliśmy kolejny obóz i wróciliśmy do kraju, mocniejsi psychicznie i fizycznie. Niezależnie od "lokalnych trendów" będziemy odwiedzać hiszpańskie Calpe. 

Najbliższe tygodnie to modyfikacja treningów. Wchodzimy na wyższe obroty. Niebawem pierwsze starty ...

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org