Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Obóz kolarsko - triathlonowy, Calpe 2017

Nawigacja: Home / Aktualności / Obóz kolarsko - triathlonowy, Calpe 2017


Hiszpańskie Calpe to sprawdzona miejscówka umożliwiająca odpowiednie przygotowanie do kolejnego sezonu zarówno dla kolarzy, jak i triathlonistów. Upodobaliśmy sobie to miejsce, gdyż idealnie spełnia rolę "inkubatora" sportowej formy, jej skoordynowanego rozwoju i wzrostu. Być może ww. słowa są dość przewrotne, jednakże wzorujemy się w pewnym sensie na  Mistrzu Świata w kolarstwie szosowym - Michale Kwiatkowskim. Skoro on wybiera hiszpańskie wschodnie wybrzeże i dzięki temu kilka ostatnich sezonów rozpoczyna z "mocną nogą", to dlaczego nie mielibyśmy w podobnych warunkach budować choćby ułamka tego, co prezentuje zawodnik brytyjskiego Sky Team'u.

Wzorem ostatnich lat, identycznie również i w przyszłym roku organizujemy obóz treningowy przeznaczony dla kolarzy i triathlonistów. W Calpe trenować będziemy w dniach 12-22 marca. Hotel, wyżywienie, trasy, obiekty i warunki są sprawdzone, więc po co zmieniać coś co daje komfort i gwarancję porządnego "naładowania akumulatora"?
 
 
Zajęcia prowadzone przez:
- Michał Bogdziewicz (kolarstwo szosowe i MTB)
- Grzegorz Golonko (kolarstwo szosowe i MTB, triathlon)

Miejsce zakwaterowania: 
Hotel AR Diamante Beach Spa **** (http://www.hotel-diamante-calpe.com)

 

Pokoje w hotelu AR Diamante Beach **** wyposażone: w klimatyzację, sejf, mini-bar, telefon, TV sat, łącze internetowe; ponadto wygrzewając się na dużych balkonach będzie można zregenerować siły przed kolejnymi treningami. Hotel oferuje szereg udogodnień, tak, aby w możliwie najlepszy sposób spędzić czas na wybrzeżu Costa Blanca. 
 


 
Treningi będą prowadzone na widowiskowych, pagórkowatych i górskich trasach okolic hiszpańskiego Calpe. Na zgrupowaniu skupimy się na treningu wytrzymałości ogólnej i siłowej wprowadzając także wstępne elementy rywalizacji. Tereny do tego typu ćwiczeń umożliwiają pełną realizację założonych planów. Ponadto treningi mogą być nagrywane za pomocą kamer GoPro, a następnie analizowane pod względem techniki i ergonomii pracy.
 
 
Michał i Grzegorz jako byli zawodowcy, podczas każdego przepłynietego, przejechanego i przebiegniętego kilometra będą służyli pomocą i sugestią mającą na celu zwiększenie efektywności ćwiczeń.
 
 
Wiedza praktyczna i doświadczenia zdobyte podczas wielu lat startów w zawodach będą nieodzownym elementem przed, w trakcie i po każdym treningu.
 
 
Pogoda w tym rejonie (marzec) umożliwia zdecydowanie skuteczniejszą realizację wiosennych programów treningowych, temperatura oscyluje w okolicach 20-23 stopni co daje możliwość zdobycia pierwszej opalenizny.

 

Wyżywienie serwowane w hotelowej restauracji w formie „bufetu szwedzkiego”: śniadania i obiadokolacje z bardzo urozmaiconym menu!!!
 

Cena za pobyt na miejscu w okresie:
- 12 - 19 marca 2017 (7 dni), cena 2500 zł
- 12 - 20 marca 2017 (8 dni), cena 2700 
- 12 - 22 marca 2017 (10 dni), cena 2900 zł
terminy sugerowane możliwością przelotu na trasie: Warszawa Modlin - Alicante - Warszawa Modlin

W pakiecie zawarte są:
- zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (7, 8 lub 10 dni) w Hotelu AR Diamante Beach Spa **** (pokój jednoosobowy dopłata 35%)
- wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja w formie obfitego i urozmaiconego bufetu
- transport roweru (zapakowany w walizkę/karton) na trasie Warszawa/Calpe/Warszawa (samochód techniczny)
plan treningowy i jego realizacja uwzględniająca indywidualne możliwości i potrzeby każdego uczestnika,
- konsultacje treningowe indywidualne i grupowe w zależności od potrzeb,
- kontrola parametrów organizmu: masa, % H2O, % tłuszczu itd. na wadze Tanita BC-601
- serwis mechaniczny, drobne naprawy rowerowe
- pakiet Energy Box firmy Squeezy (dwa żele, daw batony energetyczne, do dwóch litrów napoju izotonicznego na każdy dzień treningów)

 

Opcje dodatkowe (płatne odrębnie)
- transport bagażu osobistego, do 25 kg na trasie Warszawa/Calpe/Warszawa, cena 200 zł

- transfer z/na lotnisko w Alicante, 18 EUR/osoba w przypadku grupy min. 10 osób (szczegóły do ustalenia)

Przelot na trasie (sugerujemy): Waraszawa Modlin – Alicante – Warszawa Modlin we własnym zakresie. Więcej informacji: Warsaw Modlin Airport - mapa połączeń


Zaliczka w wysokości 30% płatna do 5 dni roboczych po zgłoszeniu (dane w informacji zwrotnej) – reszta do 10 lutego. Zapraszamy do kontaktu każdego bez względu na stopień zaawansowania sportowego. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do 10 lutego 2015 roku.

Więcej informacji:

michal@bikeacademy.pl
trening@bikeacademy.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org