Always lead, never follow

Zapraszamy do wspólnego tworzenia grupy ludzi poszukujących nowych rozwiązań
w doskonaleniu swoich umiejętności, podnoszenia wydolności i wytrzymałości
organizmów.

Zgrupowania

Nawigacja: Home / Bike Holiday / Zgrupowania

W tym miejscu zamieścimy informację o planowanych najbliższych wyjazdach na zgrupowania - obozy treningowe lub wyjazdy "lecznicze" np. po sezonie. Zapraszamy do odwiedzania lub nadsyłania propozycji wyjazdów.
ba_logo_web_pos_w250px.jpg

Powielamy sprawdzone schematy, tym bardziej, że wielokrotnie okazały się one skuteczne. Wzorem ostatnich lat, identycznie również i w przyszłym roku organizujemy obóz treningowy przeznaczony dla kolarzy i triathlonistów. W zależności od potrzeb, w dniach 6-13 lub 6-16 marca będziemy trenować w hiszpańskim Calpe. "Miejscówka", trasy, obiekty i warunki są sprawdzone. Skoro w to miejsce regularnie przyjeżdżają tacy zawodnicy jak Mistrz Świata - Michał Kwiatkowski czy polska drużyna CCC Sprandi Polkowice, to niewątpliwie miejsce musi być ponadprzeciętne. Zajęcia prowadzone przez:
- Michał Bogdziewicz (kolarstwo szosowe i MTB)
- Grzegorz Golonko (kolarstwo szosowe i MTB, triathlon)

Miejsce zakwaterowania: 
Hotel AR Diamante Beach Spa **** (http://www.hotel-diamante-calpe.com)
Pokoje w hotelu AR Diamante Beach **** wyposażone: w klimatyzację, sejf, mini-bar, telefon, TV sat, łącze internetowe; ponadto wygrzewając się na dużych balkonach będzie można zregenerować siły przed kolejnymi treningami. Hotel oferuje szereg udogodnień, tak, aby w możliwie najlepszy sposób spędzić czas na wybrzeżu Costa Blanca. 
Treningi będą prowadzone na widowiskowych, pagórkowatych i górskich trasach okolic hiszpańskiego Calpe. Na zgrupowaniu skupimy się na treningu wytrzymałości ogólnej i siłowej wprowadzając także wstępne elementy rywalizacji. Tereny do tego typu ćwiczeń umożliwiają pełną realizację założonych planów. Ponadto treningi mogą być nagrywane za pomocą kamer GoPro, a następnie analizowane pod względem techniki i ergonomii pracy.Michał i Grzegorz jako byli zawodowcy, podczas każdego przepłynietego, przejechanego i przebiegniętego kilometra będą służyli pomocą i sugestią mającą na celu zwiększenie efektywności ćwiczeń.Wiedza praktyczna i doświadczenia zdobyte podczas wielu lat startów w zawodach będą nieodzownym elementem przed, w trakcie i po każdym treningu.
Pogoda w tym rejonie (marzec) umożliwia zdecydowanie skuteczniejszą realizację wiosennych programów treningowych, temperatura oscyluje w okolicach 20-23 stopni co daje możliwość zdobycia pierwszej opalenizny.Wyżywienie serwowane w hotelowej restauracji w formie „bufetu szwedzkiego”: śniadania i obiadokolacje z bardzo urozmaiconym menu!!!Cena za pobyt na miejscu w okresie:
- 6 - 13 marca 2015 (7 dni), cena 2400 zł
- 6 - 16 marca 2015 (10 dni), cena 2800 zł

W pakiecie zawarte są:
- zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym (7 lub 10 dni) w Hotelu AR Diamante Beach Spa **** (pokój jednoosobowy dopłata 30%)
- wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja w formie obfitego i urozmaiconego bufetu
- transport bagażu - samochód Ford Transit (do 20 kg) oraz roweru (zapakowany w walizkę/karton) na trasie Warszawa/Calpe/Warszawa
- transfer z/na lotnisko w Alicante
plan treningowy i jego realizacja uwzględniająca indywidualne możliwości i potrzeby każdego uczestnika,
- konsultacje treningowe indywidualne i grupowe w zależności od potrzeb,
- kontrola parametrów organizmu: masa, % H2O, % tłuszczu itd. na wadze Tanita BC-601
- serwis mechaniczny, drobne naprawy rowerowe


Przelot na trasie (sugerujemy): Kraków – Alicante – Kraków we własnym zakresie. Więcej informacji: http://www.krakowairport.pl/pl/10/3/34/Rozklad-lotow?d=82


Zaliczka w wysokości 30% płatna do 5 dni roboczych po zgłoszeniu (dane w informacji zwrotnej) – reszta do 10 lutego. Zapraszamy do kontaktu każdego bez względu na stopień zaawansowania sportowego. Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do 10 lutego 2014 roku.

Więcej informacji:

michal@bikeacademy.pl
trening@bikeacademy.pl


Dla zainteresowanych
W związku z dużym zainteresowaniem wyjazdem do Calpe, prawdopodobnie w Lutym organizowane będzie jeszcze jedno zgrupowanie. Dokładny termin i szczegóły podamy wkrótce. 

Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie bez uprzedniej zgody właściciela jest zabronione.
Projekt i wykonanie portalu: jcd.pl | Na silniku windu.org