Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

Program i Trasy

Program

By w pełni poczuć "zew kolarskiej natury", by zregenerować umysł, podnieść poziom techniki jazdy i nie zapominając o odpowiedniej regeneracji sugerujemy "TRIPY" trwające od 5 do 7 dni. W zależności o Waszych wymagań, oprócz samej jazdy (co oczywiście jest podstawą) możemy zaoferować dodatkowe atrakcje, np. zwiedzanie największej w kraju, Jaskini Niedżwiedziej, odwiedziny w czeskim Skalnym Mieście, czy eksplorację podziemnych korytarzy kompleksu Osówka w Głuszycy. W ramach regeneracji, oprócz porządnych posiłków, sprawdzonych noclegów, proponujemy profesjonalne, stawiające na nogi po kolarskich trudach - masaże sportowe. Całość "turnusu" jako pamiątkę dokumentujemy na zdjęciach wykonywanych przez BikeLife


Trasy dostosowujemy do wymagań grupy, jej poziomu i możliwości, zależnie od wymagań - szosa lub MTB. Z reguły, po pierwszym dniu jazdy jesteśmy w stanie określić skład osobowy poszczególnych "podgrup" - wszystko po to, by wyciągnąć z terenu możliwie dużo, by cieszyć się jazdą, jej każdą chwilą. 
Teren, na którym działamy mamy bardzo dokładnie objeżdżony, na bieżąco weryfikowany. Beskid Śląski i Żywiecki - tu działamy już półtorej dekady, tworzymy i wciąż organizujemy imprezę Beskidy MTB Trophy. Sudety - w tym przypadku operujemy od Stronia Śląskiego (wschód) poprzez Góry Sowie do Szklarskiej Poręby i Świeradowa (zachód) - tu jesteśmy od 2001 roku organizując historyczne już edycje serii MTB Marathon i najstarszą polską etapówkę MTB - Sudety MTB Challenge. Za całość projektu odpowiadają nieprzypadkowi ludzie, od ponad 30 lat "połączeni z kolarskim siodłem"